O společnosti

Původní společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
Protože původní prostory po 10 letech již byly nedostačující jak rozměry, tak i vybavením, rozhodla se společnost investovat do nového areálu na okraji Plzně v nově vznikající průmyslové zóně Mexiko u dálnice D5, exit 93 Nýřany. V roce 2007 započala výstavba nového prodejního a servisního střediska. V této době současně probíhala jednání se zastoupením FORD Česká republika o možnosti stát se dealerem značky FORD. V červnu 2008 bylo toto středisko slavnostně otevřeno a v dostatečně velkém areálu byly umístěny obě značky FORD a IVECO. Na konci roku 2013, po úspěchu v naší mateřské společnosti, jsme si přibrali zastoupení další značky a to FIAT Professional. Na konci ledna 2017 jsme se značkou FORD ukončili spolupráci. V této době byla spol. Komersia Auto s.r.o. a Komersia West s.r.o. zakoupena spol. IVECO S.p.A. Torino, předního světového výrobce nákladních a užitkových vozidel a autobusů. Začátkem roku 2019 došlo k fůzi obou zmiňovaných společností a k následnému přejmenování na IVECO TRUCK CENTRUM s.r.o.. 
V současné době naše společnost nabízí zákazníkům kompletní služby v oblasti prodeje nových i použitých vozů IVECO a FIAT Professional a to včetně pomoci při volbě financování. Vyškolený, zkušený tým prodejců rád pomůže s výběrem vhodného vozu včetně volby financování dle potřeb zákazníka.
K dispozici je autorizované servisní středisko vybavené nejmodernější diagnostikou a speciálními přípravky pro všechny typy oprav. Společnost zajišťuje jak záruční, tak i pozáruční servis. Disponuje skladem náhradních dílů, který je zásobován každý den.